3163 ONICE MIELE EXTRA VC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3163 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 137cm / 54inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1400kg |
| Block | 3163 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 13 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 137cm / 54inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3000kg |